© STAND EDU™ bazinis komplektas – © CECC™ LICENCIJA VALYMO PRAKTIKAI

Licencija valymo praktikai (© CECC™) apima pagrindinius valymo paslaugų rinkos dalyviams reikalingus įgūdžius. Kiekvienas kandidatas (valymo ir švaros specialistas, brigadininkas, instruktorius, technologas, kokybės kontrolės skyriaus atstovas, vadybininkas, vadovas) turi išlaikyti šią licenciją, kad galėtų dalyvauti tolesniuose modulių © SEP™ ir licencijuotų kvalifikacijų © STAND EDU™ arba atskirus įgūdžius formuojančiuose mokymuose.

© CECC™ licencija suteikia valytojui (švaros specialistui) aiškesnį supratimą apie motyvus ir praktinius darbų saugos aspektus, problemas, reikalaujamus rezultatus iš darbdavio ar valymo paslaugų užsakovo.  Licencijos tikslas – padėti saugiai dirbti pačiam valytojui (švaros specialistui), kuris taip pat pasirūpintų savo klientų ir jų darbuotojų ar lankytojų saugia bei higieniška aplinka. © CECC™ licencija skatina stiprinti valymo kompetencijas ir darbų saugos, švaros, darbų kokybės įgūdžius.

© CECC™ licenciją sudaro šie moduliai:
 • Cheminių priemonių naudojimo kompetencija;
 • Priemonių, įrangos ir įrankių priežiūra, laikymas ir sandėliavimas;
 • Darbų saugos laikymasis atliekant valymo užduotis bei saugus įrangos surinkimas ir naudojimas;
 • Efektyvūs valymo darbų rezultatai, užtikrinantys užsakovo pasitenkinimą.

Šie keturi © CECC™ moduliai yra vieni iš esminių mokymų teikiant valymo paslaugas. Modulis sudarytas iš darbų saugos reikalavimų, cheminių priemonių dozavimo ir skiedimo, suteikia žinių apie koncentruotų cheminių priemonių naudojimą, valymo įrangos priežiūrą bei valymo priemonių laikymą ir sandėliavimą, taisyklingo naudojamos įrangos dalių surinkimo ir naudojimo, įtraukia efektyvių valymo darbų sąvoką, didina supratimą apie užsakovo pasitenkinimą atliktu valymo specialisto darbu.

Informacija © CECC™ licenciją

Kaip galiu įgyti © CECC™ licenciją valymo praktikai?

 • Noro ir užsidegimo būti valymo paslaugų sferoje
 • Atestacijos būdu sėkmingai apsiginti įgytus įgūdžius ir kompetencijas.
 • Dalyvauti keturių modulių mokymuose:
  • Cheminių priemonių (valiklių) naudojimas
  • Saugus įrangos, įrankių ir priemonių laikymas ir sandėliavimas
  • Saugus įrangos surinkimas ir naudojimas
  • Efektyvūs valymo darbų rezultatai, užtikrinantys klientų pasitenkinimą

Kiek laiko trunka © CECC™ licencijos mokymai ir atestacija?

Paprastai užtrunkate iki dviejų dienų, iš kurių pirmoji diena – intensyvūs ir interaktyvūs mokymai, antroji – atestavimo diena. Šio kurso metu yra vykdomos keturios atestacijos, kiekvienam licencijos moduliui atskirai. Kiekviena atestacija patvirtinama kurso metu įgytų žinių ir praktiškai atliktų darbų įvertinimu. Tik išlaikius visų keturių modulių įgūdžių ir kompetencijų praktinius egzaminus yra suteikiama licencija © CECC™, neįvykdžius vienos ar kelių atestacijų kandidatui suteikiama pažyma apie dalyvavimą šiame kurse, tačiau licencija © CECC™ nėra suteikiama. Jei atestacija buvo nesėkminga, nenusiminkite, jūs galite užsiregistruoti į kitus licencijos © CECC™ mokymų kursus.

Kokia © CECC™ kursų ir licencijos kaina?

Dėl kursų ir licencijos kainų prašome susisiekti su mūsų komanda.

Kiek gali būti dalyvių vienoje kursų sesijoje?

Kadangi vykdomi praktiniai mokymai, stengiamės kuo didesnį dėmesį sutelkti į kiekvieną mūsų mokymų dalyvį. Paprastai vienos sesijos dalyvių grupėje būna nuo 4 iki 10 kandidatų.

© CECC™ kursų datos ir kontaktai:

Jei esate fizinis arba juridinis asmuo, dėl © CECC™ kursų datų suderinimo prašome kreiptis į  QUALITAS PRIMUM komandą.