© STAND EDU™ įgūdžiai, kompetencijos ir licencijuotos kvalifikacijos – © SEPI™ INSTRUKTORIAUS LICENCIJA

© SEPI™ kursas pritaikytas visiems, kurie veda apmokymus, instruktuoja darbuotojus darbo vietose. Kursas pritaikytas brigadininkams, instruktoriams, vadybininkams, kokybės kontrolės darbuotojams, technologams ir vadovams.

Šis kursas ypač naudingas dalyviams, kurie yra suinteresuoti savo karjera valymo paslaugų sferoje. Šios kvalifikacijos atstovai suteikia didelę naudą valymo paslaugų įmonėms ar organizacijoms, kuriose valymą paslaugas atlieka jų pačių turimi darbuotojai. Turėdami © SEPI™  kvalifikuotus darbuotojus, asmenys gali mokyti savo įmonės valymo specialistus kursų ir mokymų © CECC™, © SEPS™, © SEPE™, siūlomais © STAND EDU™. Akredituotų © SEPI™ Instruktorių apmokyti darbuotojai turės išlaikyti tik atestaciją paskirtų QUALITAS PRIMUM™ atstovų, jiems nereikės lankyti papildomų © STAND EDU™ kursų. Taigi organizacijai turint savo © SEPI™ kvalifikuotą instruktorių, nebereikės papildomai skirti išlaidų išorės paslaugai – apmokyti savo darbuotojus. © SEPI™ Instruktoriaus apmokytus darbuotojus reikės tik užregistruoti atestacijai, kad būtų suteikta atitinkama © STAND EDU™ licencija, taigi sutaupysite kaštų ir laiko resursus.

Kvalifikuotas © SEPI™ Instruktorius kursų metu įgys papildomų žinių:
 • Sudaryti darbuotojų apmokymų planą, kokius įgūdžius parinkti, kad būtų efektyviai išnaudojami darbuotojų įgūdžiai ir motyvacija darbui.
 • Gebėjimą planuoti ir suteikti struktūruotą mokymą ar instruktavimą naudojant efektyvius vertinimo metodus.
 • Planuoti ir pateikti veiksmingus mokymus.
 • Pasiruošti reikiamas medžiagas ir priemones tikslingiems mokymams.
 • Tinkamai parinkti reikalingas komunikacijos priemones, skatinančias efektyvesnį darbuotojų mokymą.
Infromacija apie © SEPI™ Instruktoriaus Licenciją

Kaip galima įgyti © SEPI™ Instruktoriaus Licenciją?

 • Noro, energijos ir savivalės įgyti © SEPI™ Instruktoriaus Licenciją
 • Turėti © CECC™ Licenciją Valymo Praktikai
 • Turėti © SEPS™ Valymo ir Švaros Specialisto Licenciją su ne mažiau nei 15 įgūdžių modulių
 • Turėti © SEPE™ Valymo ir Švaros Eksperto Licenciją su ne mažiau nei 12 įgūdžių modelių
 • Dalyvauti © SEPI™ kursuose
 • Atestacijos būdu sėkmingai apsiginti įgytus įgūdžius ir kompetencijas.

Kiek laiko trunka įsigyti © SEPI™ Instruktoriaus licenciją ?

Kursams skiriamos dvi dienos, antros dienos pabaigoje yra laikoma atestacija, kurios metu patikrinamos ir įvertinamos praktinės ir metodinės žinios. Neišlaikius atestacijos, kandidatas gali užsiregistruoti papildomai © SEPI™ atestacijai. Neišlaikius atestacijos du kartus iš eilės, kandidatas turi dar kartą dalyvauti kursuose, kad galėtų iš naujo atestuotis.

Kiek gali būti dalyvių vienoje mokymų sesijoje?

Kadangi vykdomi praktiniai mokymai, stengiamės kuo didesnį dėmesį skirti kiekvienam mūsų mokymų dalyviui.  Paprastai vienoje sesijos dalyvių grupėje būna nuo 1 iki 5 kandidatų.

Kokia © SEPI™ kursų ir licencijos kaina?

Kursų kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus. Dėl kursų ir licencijos kainų prašome susisiekti su QUALITAS PRIMUM komanda.

©SEPI ™ kursų datos ir kontaktai:

Jei esate fizinis arba juridinis asmuo, norėdami suderinti kursų © SEPI™ datą prašome kreiptis į QUALITAS PRIMUM komandą.