VALYMO PASLAUGŲ ADMINISTRAVIMAS

Mūsų KNOW-HOW valymo paslaugų administravimo sprendimai išpildo jūsų lūkesčius dėl reikalaujamos pastatų, patalpų ir teritorijos švaros, higienos, tvarkos.

 • Švarios patalpos, tvarkinga lauko teritorija, prižiūrėta aplinka – organizacijos įvaizdis ir kartu vizitinė kortelė, klientui, lankytojui ar darbuotojui pateikianti daugiau informacijos, nei tai atrodo iš pirmo žvilgsnio.
 • Švarios ir kokybiškai išvalytos patalpos bei tvarkinga darbo aplinka, visiems vizualiai matoma įmonės dalis, kuri perteikia organizacijos požiūrį į darbo vietą bei higienišką aplinką.
 • Švarios ir higieniškos patalpos suteikia darbuotojams ir lankytojams pozityvesnę aplinką, organizacijai suteikia papildomos vertės. Nuo patalpų užterštumo lygio priklauso ir darbuotojų ar lankytojų sveikata, darbingumas, motyvacija.

Norint, kad aplinka stiprintų įmonės įvaizdį bei atitiktų švaros standartų reikalavimus, geriausia ir efektyviausia visapusę patalpų priežiūros ir valymo patikėti valymo paslaugų administravimo specialistams, kurie užtikrins reikalingą ir tinkamą kokybės kontrolę bei efektyvų administravimą.

Teikiame valymo administravimo paslaugas naudodami optimalias kokybės kontrolės sistemas bei KNOW-HOW technologijas. Būdami jūsų valymo paslaugų administratoriais, mes atliksime visus veiksmus, būtinus ir užtikrinančius efektyvų jūsų skirtų lėšų panaudojimą bei reikalaujamos švaros ir tvarkos lygį monitoringą. Labai lankstus darbo grafikas, profesionalūs administratoriai, patikrinti ir dinamiški sprendimai garantuoja QUALITAS PRIMUM kokybišką ir efektyvų valymo paslaugų administravimą.

KOKYBĖS KONTROLĖ

Turbūt žinote, kad norint užtikrinti, jog valymui ir švarai skirtas biudžetas būtų panaudotas efektyviai, būtina nuolatinė kokybės kontrolė, administravimas ir valymo paslaugų priežiūra. Jei klausiate, kam reikalinga valymo paslaugas administruojanti įmonė? Atsakymas yra labai paprastas – mes teikiame šias paslaugas ir atliekame susijusius darbus, kurių negalite, nenorite ar tiesiog neturite laiko atlikti, todėl administravimui skirtą laiką galite sutelkti į savo tiesioginį darbą ar veiklą, o valymo paslaugų administravimą palikti profesionalams, kurie atliks visus būtinus ir reikiamus veiksmus ir procesus, kad jums būtų užtikrinta ir suteikta optimali ir kokybiška patalpų ir teritorijos tvarka ir švara.

VALYMO ADMINISTRAVIMO PASLAUGOS NAUDA KLIENTUI
 • Dėl mūsų teikiamų valymo paslaugų administravimo jūs galėsite optimizuoti savo organizacijos darbo resursus ir sąnaudas, kadangi mes prisiimsime visišką atsakomybę už valymo paslaugų administravimą, tad nebereikės eikvoti jūsų darbuotojų brangių laiko resursų, kuriuos galėsite išnaudoti ten, kur labiausiai to reikia, – jūsų tiesioginiam darbui ar veiklai atlikti.
 • Teikdami valymo paslaugų administravimo paslaugas mes visuomet pritaikome tinkamus administravimo sprendimus, atsižvelgdami į kliento veiklos specifiškumą, pastatų paskirtį, kliento lūkesčius ir poreikius, tad atliekame paslaugas ne tik reaguodami į esamas problemas, bet vykdome prevencijos procesus – tai sumažina problemas ir padeda valdyti galimas rizikas. Mūsų prevencijos sprendimai yra vykdomi nuolat, todėl galime suteikti savo klientams mūsų paslaugų kokybės garantiją. Mūsų veiklos rezultatai yra aiškiai ir nedviprasmiškai išmatuojami.
Valymo paslaugų administravimas yra tinkama paslauga jums:
 • Jeigu esate patenkinti savo valymo paslaugų įmone, tačiau turite per mažai laiko jos administravimui, patikėkite tai mums, mes tai atliksime už jus: sutaupysite laiko ir turėsite galimybę optimizuoti savo įmonės vidinius kaštus, skirtus valymo paslaugų administravimui.
 • Jeigu esate patenkinti turima valymo įmone, tačiau manote, kad švara ir kokybės lygis nėra tinkamai užtikrinami, patikėkite tai mums ir palikite šias problemas mums, padidinsime švaros ir kokybės lygį, būsite patenkinti ir turima valymo įmone, ir teikiamais švaros rezultatais.
 • Jeigu esate nepatenkinti turima valymo paslaugų įmone, patikėkite šią problemą mums, mes perimsite administravimą ir savo turimomis kokybės kontrolės sistemomis bei administravimo procesais užtikrinsime, kad valymo paslaugos jums teiktų kokybiškas paslaugas, be to, pateiksime patikimus sprendimus problemoms eliminuoti ir jų prevencijai.
 • Jeigu neturite valymo paslaugų įmonės arba ieškote naujos valymo paslaugų įmonės, palikite tai mums, mes suorganizuosime valymo paslaugų pirkimą, parengsime reikalingus dokumentus, sudarysime jūsų veiklai tinkamą ir efektyvią valymo paslaugų techninę specifikaciją, atrinksime valymo paslaugų teikėjus pagal iš anksto nustatytus kriterijus (kainą ar kainos ir kokybės santykį). Mūsų valymo pirkimų ekspertai vykdo nuolatinį atrinktos valymo įmonės administravimą bei užtikrina, kad mūsų paslaugos būtų teikiamos kokybiškai ir efektyviai.
 • Jeigu jums reikia švaros ir tvarkos, tačiau nenorite, neturite laiko arba tiesiog negalite skirti šiam darbui pakankamai resursų, palikite tai mums, mes objektyviai ir efektyviai atrinksime valymo įmonę, ją administruosime, monitoringuosime teikiamus reikalaujamus rezultatus ir apibrėžtą švaros lygį, prisiimsime visą atsakomybę už valymo paslaugų administravimą.
ADMINISTRAVIMO DĖKA, UŽTIKRINSIME JUMS KOKYBIŠKĄ ŠVARĄ
Statistika

Ar žinojote, kad, EU atliktos apklausos duomenimis, net kas trečias apklausoje dalyvavęs darbuotojas patvirtino, jog jis nėra patenkintas esamos įmonės sanitarinėmis zonomis ir dėl to mielai pereitų dirbti ten, kur darbdavys užtikrina švarią ir higienišką aplinką. Darbuotojams švari ir higieniška aplinka tampa vis svarbesnė. Darbuotojai, klientai ir lankytojai nori, jog darbo, verslo ar gyvenamoji aplinka būtų higieniška ir švari, todėl investavimas į QUALITAS PRIMUM valymo paslaugų administravimo paslaugas užtikrins ne tik švarią ir higienišką aplinką bei valomų paviršių ilgaamžiškumą, bet prisidės prie jūsų darbuotojų, klientų, lankytojų motyvacijos ir nuotaikos palaikymo.

Dažniausiai pasitaikantys klausimai:

Mes turime savo namų ar pastatų administravimo įmonę, kam mums dar reikalinga valymo paslaugų administravimo įmonė?

Dauguma pastatų priežiūros ir pastatų administravimo įmonių yra techninių sistemų ir inžinerinės įrangos priežiūros profesionalės, tačiau pagrindinės paslaugos skiriamos šių sistemų priežiūrai ir administravimui, tuo metu valymas ir valymo paslaugų administravimas lieka antraeiliu dalyku, todėl dažniausiai reikiamos kokybiškos valymo paslaugos nėra suteikiamos. Mums jūsų valymo paslaugų administravimas yra pirmaeilis, todėl mes galime užtikrinti, kad mūsų paslaugos leis jums suteikti valymo paslaugas laiku ir kokybiškai bei nuolat kontroliuoti ir administruoti. Perimant valymo paslaugų administravimą, jūs neprivalote mokėti už tai pastatą administruojančiai įmonei, todėl galite perleisti valymo paslaugų administravimą mums, kaip šios srities specialistams.

Mes patys puikiai administruojame ir kontroliuojame savo valymo įmonę, taigi kam mums reikalinga valymo paslaugas administruojanti įmonė?

Sutinkame, kad puikiai vykdote savo pareigas. Valymo paslaugų administravimo įmonė padės optimizuoti jūsų laiko resursus, todėl galėsite skirti daugiau dėmesio ir laiko pagrindinei įmonės veiklai ar kitiems procesams tobulinti – tai suteiks pridėtinę vertę jūsų organizacijai, o jūs turėsite galimybių išnaudoti laiko resursus plėtoti norimas kompetencijas, valdyti naujus projektus, o mes pasirūpinsime, kad jums būtų suteiktos kokybiškos valymo paslaugos ir sutaupytumėte brangaus laiko.

Aš pats šauniai kontroliuoju turimą valymo įmonę, tai kokia man nauda iš valymo paslaugų administravimo įmonės?

Sutinkame, kad jūs puikiai atliekate savo pareigas.
Šiuo atveju būtų du atsakymo variantai:

 1. Ar jums valymo įmonės kontroliavimas yra pagrindinės pareigos? Jei taip, perdavę šį darbą mums jūs turėsite daugiau laiko įgyvendinti savo organizacijos kitus projektus, o dirbdami kartu su mumis įgausite daugiau įgūdžių ir kompetencijų, be to, mes padėsime optimizuoti kaštus, todėl jūsų organizacija dar labiau vertins jus ir jūsų indėlį į organizacijos vertės didinimą bei lojalumą.
 2. Jeigu jums valymo įmonės kontroliavimas yra ne pagrindinis darbas, perdavę ši darbą mums, jūs galėsite koncentruotis į pagrindines užduotis ir darbo rezultatus, o mes pasirūpinsime pilnaverčių valymo paslaugų kontrole ir užtikrinsime kokybiškų paslaugų suteikimą. Jūs patikėsite šį darbą šios srities specialistams ir galėsite koncentruotis į savo, kaip eksperto, srities darbus ar kitus projektus.

Teikiamomis valymo paslaugų administravimo paslaugomis siekiame maksimaliai užtikrinti klientų lūkesčių įgyvendinimą, visuomet išanalizuojame klientų veiklos specifiką, darbo aplinką, nustatome problemas, apibrėžiame lūkesčius ir veiklą suderiname su klientų tikslais.

Klientams paskiriame atsakingą administratorių, kuris atstovauja klientą ir jo interesus, bendrauja su valymo paslaugų įmone ir kitomis susijusiomis įmonėmis, atlieka visus reikalingus valymo paslaugų administracinius darbus, nuolatos vykdo kokybės kontrolę, rūpinasi ir sprendžia problemas, pateikia sprendimus.

Atliekame nuolatinius stebėjimus, neeilines apžiūras ir patikrinimus, nustatome teikiamos kokybės lygį pagal suderintus standartus.